افزونه فارسی نظرات حرفه ای در وردپرس Commentator

افزونه فارسی نظرات حرفه ای در وردپرس-Commentator

افزونه فارسی نظرات حرفه ای در وردپرس-Commentator

افزونه نظرات حرفه ای وردپرس commentator بخش نظرات سایت شما را تبدیل به یک بخش گفتگوی حرفه ای و آسان خواهد کرد. کاملا با آجاکس ساخته شده و کاربر شما در ارسال نظرات راحت خواهد بود. با این افزونه دیگر نیازی به طراحی و کد نویسی بخش نظرات سایتتان ندارید. افزونه commentator با تمامی قالب های وردپرسی سازگاری کامل دارد

این افزونه به صورت پیش فرض از ۴ استایل استفاده می کنید که شما میتوانید به دلخواه خودتان از هریک از این استایل ها استفاده کنید.که در بخش تنظمیات این افزونه قابل انتخاب هستند.

یکی دیگر از قابلیت های این افزونه امکان امتیازدهی به کابرانی است که در بخش نظرات سایت شما شرکت کرد کرده اند که این امکان میتوانید توسط خود کاربران صورت گیرد.این افزونه به صورت کامل راست چین است و برای استفاده روی وردپرس فارسی مشکلی ندارد.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان ثبت نام و ورود در بخش نظرات سایت که در دو حالت یکی با استفاده از فرم ثبت نام و ورود یکی دیگر با استفاده از شبکه های اجتماعی صورت می گیرد که شما میتوانید این امکان را از بخش تنظیمات افزونه برای نظرات سایت فعال کنید.

 

 

افزونه فارسی نظرات حرفه ای در وردپرس-Commentatorافزونه فارسی نظرات حرفه ای در وردپرس-Commentatorافزونه فارسی نظرات حرفه ای در وردپرس-Commentator

ویژگی های افزونه Commentator : 

5000 تومان – خرید

 

5/5 (بررسی1)
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0
WeCreativez WhatsApp Support
مشکل خود را مطرح کنید. این پشتیبانی فقط از طریق واتساپ امکان پذیر است.
? سلام ، چگونه می توانم کمک کنم؟