قوانین و مقررات

توافقنامه

سایت پاور ورد طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف­ کننده فعالیت می‌کند.درصورتی‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات سایت پاور ورد را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات («قرارداد») را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از وب­سایت و یا عضویت در آن نماید.

قوانین خرید :

کلیه محصولات در قسمت افزونه و قالب خارجی بوده و اغلب بدون رضایت و کسب اجازه از صاحب اثر آن به فروش می رسند مبلغی که شما پرداخت می کنید تنها هزینه پشتیبانی (درصورت خراب بودن فایل) و خرید ما از سایت های رسمی می باشد سایت پاور ورد مالکیت هیچ فایل در قسمت افزونه و قالب را ندارد کسب رضایت از صاحب اثر و کلیه موارد و احکام شرعی و قانونی بر عهده شماست و موارد مذکور از سایت پاور ورد سلب می گردد.

فروش طرح هاي لايه باز در قسمت طرح های گرافیکی اين وب سايت به هيچ عنوان مجاز نيست.

تمامی فایل های تایپ شد اعم از مقاله ، پاورپوینت، نمونه سوال، بروشور، طرح جابر، طرح درس ،تحقیق و… مربوط به سایت پاور ورد می باشد و در صورت مشاهده در سایت های دیگر به مراجع ذیصلاح ارجاع داده می شوند.

مستفاد از ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیکی و بند ه ماده ۱ آیین‌نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیکی، مقررات مرجوعی مشمول محصولات پاور ورد که بنا بر طبیعت آن‌ها امکان باز پس دادن آن‌ها وجود ندارد، اما پاور ورد در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده شخص پس از خرید در صورت خرابی در فایل , می تواند تیکت ارسال یا با شماره ۰۹۹۹۹۸۰۸۸۱۲ در واتساپ پیام ارسال کند و در صورت نارضایتی مبلغ عودت میخورد.

در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان مرجوع نمودن محصول امکان‌پذیر نیست:

– خرید اشتباه؛

– خرید تکراری؛

– عدم توجه به توضیحات و امکانات محصول؛

– عدم توجه به نیازمندی‌های لازم جهت نصب و استفاده از محصول که در توضیحات درج‌شده است؛

– عدم توانایی در استفاده از محصول به دلیل ضعف دانش فنی؛

– ناسازگاری محصول با سایر محصولات به دلیل عدم برقراری شرایط استاندارد؛

– عدم نیاز به محصول؛

– عدم استفاده از محصول؛

– منابع قرار گرفته( مانند قالب ، افزونه ، اسکریپت ، اپیکشین ، ابزار های اندروید و ios ) بدلیل عدم تست، ریپ و نال بودن شامل هیچ گونه پشتیبانی، ضمانت نصب درست، عملکرد صحیح و رفع اشکال نمی‌باشند.

– پاور ورد، مرجع آموزشی نیست. کلیه ی کاربران میپذیرند که پاور ورد هیچ نوع مسئولیتی در قبال پاسخ دهی به سوالات و ارائه پشتیبانی در قبال هر نوع محصول نداشته و کاربر میبایست در صورت نیاز به راهنمایی، از سایر مراجع آموزشی موجود در اینترنت استفاده کند.

 

قوانین اشتراک :

  1. پس از خرید اشتراک، عودت وجه اشتراک در ۲۴ ساعت پس از خرید میسر خواهد بود.  کاربر میتواند تا پایان زمان اشتراک، از امکانات این اشتراک استفاده کرده و در صورت عدم تمایل، در سررسید، نسبت به تمدید آن اقدام نکند.

  2. در هر مورد، اطلاعاتی که در رابطه با یک محصول در سایت درج میشوند، صرفا جهت اطلاع رسانی اجمالی به کاربر بوده و هیچ جنبه ی دیگری ندارند.
  3. هزینه ی پرداختی از طرف مشترک، فقط و فقط به منظور دریافت لینک دانلود سرویس مورد نظر بوده و شامل دریافت هیچ نوع خدمات دیگری نمیشود.
  4. اشتراک در پاور ورد و دانلود فایل ها به هیچ عنوان به مفهوم خرید لایسنس یک افزونه/قالب یا هر نوع محصول دیگر نبوده.
  5. دانلود محصولات سایت تنها در دوره فعال بودن اشتراک برای کاربر میسر بوده و پس از اتمام اشتراک در صورت تمایل به ادامه دانلود فایل های سایت و یا بهره گیری از آپدیت های محصولات، لازم است که کاربر نسبت به تمدید اشتراک خود اقدام نماید.
  6. هزینه ی پرداختی از طرف مشترک، فقط و فقط به منظور دریافت لینک دانلود سرویس مورد نظر بوده و شامل دریافت هیچ نوع خدمات دیگری نمیشود.
  7. منابع قرار گرفته( مانند قالب ، افزونه ، اسکریپت ، اپیکشین ، ابزار های اندروید و ios ) بدلیل عدم تست، ریپ و نال بودن شامل هیچ گونه پشتیبانی، ضمانت نصب درست، عملکرد صحیح و رفع اشکال نمی‌باشند.
  8. پاور ورد هیچ نوع وظیفه ای در قبال ارائه آپدیت برای فایل های دانلودی، نخواهد داشت. در صورت ارائه ی آپدیت برای فایل های مورد نظر، کاربر تنها با خرید  اشتراک و خرید تکی میتواند نسبت به دانلود فایل مورد نظر اقدام کند.
  9. هیچ یک از محصولات ارائه شده در سایت، شامل هیچ نوع پشتیبانی از طرف این سایت نیستند و پاور ورد تنها به عنوان یک مرجع برای دانلود فایل های مورد نظر عمل میکند. کاربر میپذیرد که به هیچ عنوان نمیتواند انتظار ارائه هیچ نوع خدماتی خارج از دانلود فایل داشته باشد.
  10. پاور ورد میتواند در صورت صلاحدید، در هر زمان و به هر دلیل، بدون ارائه توضیح به کاربر، یک محصول را به طور کامل از سایت حذف کرده، فروش آن را متوقف نماید و یا به طور کلی خدمات رسانی اش را قطع کند.
  11. پاور ورد، مرجع آموزشی نیست. کلیه ی کاربران میپذیرند که پاور ورد هیچ نوع مسئولیتی در قبال پاسخ دهی به سوالات و ارائه پشتیبانی در قبال هر نوع محصول نداشته و کاربر میبایست در صورت نیاز به راهنمایی، از سایر مراجع آموزشی موجود در اینترنت استفاده کند.
  12. کاربر میپذیرد که انحصارا خودش مسئول تامین امنیت و پایداری فنی وبسایت خودش بوده و در این زمینه، در هیچ حالتی، حتی در صورت وجود باگ احتمالی در یکی از محصولات ارائه شده در وبسایت، هیچگونه مسئولیتی، به هیچ شکلی متوجه سایت پاور ورد نبوده و کاربر نمیتواند در این زمینه هیچگونه ادعایی داشته باشد. پاور ورد هیچ نوع مسئولیتی را در قبال بروز هر نوع مشکل/هک شدن سایت کاربر بر اثر وجود باگ احتمالی و … در هیچ یک از محصولات نمیپذیرد.
  13. سایت پاور ورد در هر زمان میتواند هزینه ی اشتراک در سایت را به صلاحدید خود تغییر دهد. کلیه ی کاربران در صورت عدم رضایت از نوع تغییر، میتوانند در صورت صلاحدید،به تمدید اشتراک خود ادامه ندهند.
  14. پاور ورد حق تغییر در این سند را در هر زمان برای خود محفوظ میدارد. کاربران موظف هستند با مراجعه ی مرتب به این صفحه، خود را از این تغییرات آگاه نمایند.

پول را پرداخت کردم ولی در هنگام دانلود فایل هشدار مشکلی در سایت پیش آمده را نمایش میده.

در صورت همچنین مشکلی با همان ایمیل هنگام خرید یک حساب کاربری در سایت ایجاد کنید و در قسمت پروفایل کاربری -سوابق خرید فایل را دانلود کنید همچنین یک رسید خرید به همراه لینک دانلود به ایمیل شما ارسال میشود

لایسنس قالب و افزونه ها

برای استفاده از قالب و افزونه ها نیازی به داشتن لایسنس نیست،نسخه های جدید در صورت لزوم در سایت قرار می گیرد.
پاور ورد - فروشگاه فایل های دانلودی
0
پاور ورد - فروشگاه فایل های دانلودی
English English فارسی فارسی
WeCreativez WhatsApp Support
مشکل خود را مطرح کنید. این پشتیبانی فقط از طریق واتساپ امکان پذیر است.
? سلام ، چگونه می توانم کمک کنم؟