العربية简体中文EnglishFrançaisDeutschفارسیРусскийEspañol

قوانین و مقررات همراه با سوالات متداول

توافقنامه

سایت پاور ورد طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف­ کننده فعالیت می‌کند.درصورتی‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات سایت پاور ورد را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات («قرارداد») را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از وب­سایت و یا عضویت در آن نماید.

قوانین خرید :

کلیه محصولات در قسمت افزونه و قالب خارجی بوده و مبلغی که شما پرداخت می کنید تنها هزینه لینک دانلود و خرید ما از سایت های رسمی می باشد سایت پاور ورد مالکیت هیچ فایل در قسمت افزونه و قالب را ندارد کسب رضایت از صاحب اثر و کلیه موارد و احکام شرعی و قانونی بر عهده شماست و موارد مذکور از سایت پاور ورد سلب می گردد.

 تمامی محصولات سایت ما به صورت کاملا قانونی و تحت لایسنس GPL برای فروش گذاشته شده اند و به شما این اجازه را میدهد که به هر تعداد، هر زمان و بر روی هر تعداد سایتی که بخواهید این محصولات را نصب و استفاده بکنید

فروش طرح هاي لايه باز در قسمت طرح های گرافیکی اين وب سايت به هيچ عنوان مجاز نيست.

تمامی فایل های تایپ شد اعم از مقاله ، پاورپوینت، نمونه سوال، بروشور، طرح جابر، طرح درس ،تحقیق و… مربوط به سایت پاور ورد می باشد و در صورت مشاهده در سایت های دیگر به مراجع ذیصلاح ارجاع داده می شوند.

مستفاد از ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیکی و بند ه ماده ۱ آیین‌نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیکی، مقررات مرجوعی مشمول محصولات پاور ورد که بنا بر طبیعت آن‌ها امکان باز پس دادن آن‌ها وجود ندارد، اما پاور ورد در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کننده شخص پس از خرید در صورت خرابی در فایل , می تواند تیکت ارسال یا با شماره ۰۹۹۹۹۸۰۸۸۱۲ در واتساپ پیام ارسال کند و در صورت نارضایتی مبلغ عودت میخورد.

در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان مرجوع نمودن محصول امکان‌پذیر نیست:

– خرید اشتباه؛

– خرید تکراری؛

– عدم توجه به توضیحات و امکانات محصول؛

– عدم توجه به نیازمندی‌های لازم جهت نصب و استفاده از محصول که در توضیحات درج‌شده است؛

– عدم توانایی در استفاده از محصول به دلیل ضعف دانش فنی؛

– ناسازگاری محصول با سایر محصولات به دلیل عدم برقراری شرایط استاندارد؛

– عدم نیاز به محصول؛

– عدم استفاده از محصول؛

– منابع قرار گرفته( مانند قالب ، افزونه ، اسکریپت ، اپیکشین ، ابزار های اندروید و ios ) شامل هیچ گونه پشتیبانی، ضمانت نصب درست، عملکرد صحیح و رفع اشکال نمی‌باشند.

– پاور ورد، مرجع آموزشی نیست. کلیه ی کاربران میپذیرند که پاور ورد هیچ نوع مسئولیتی در قبال پاسخ دهی به سوالات و ارائه پشتیبانی در قبال هر نوع محصول نداشته و کاربر میبایست در صورت نیاز به راهنمایی، از سایر مراجع آموزشی موجود در اینترنت استفاده کند.

تیک آپدیت مادام العمر:

در صورت زدن تیک آپدیت مادام العمر توجه داشته باشید در صورت ناراضی بودن از محصول مبلغ شما قابل برگشت می باشد، همچنین توجه داشته باشید که از زمان خرید تا زمان درخواست ۲۴ ساعت شما می توانید درخواست عودت وجه را ثبت کنید.

لطفاً توجه کنید سایت پاور ورد به صلاحدید خود ممکن هست  آپدیت را قرار بدهد.

قوانین اشتراک :

  1. پس از خرید اشتراک، عودت وجه اشتراک در ۲۴ ساعت پس از خرید میسر خواهد بود.  کاربر میتواند تا پایان زمان اشتراک، از امکانات این اشتراک استفاده کرده و در صورت عدم تمایل، در سررسید، نسبت به تمدید آن اقدام نکند.

  2. در هر مورد، اطلاعاتی که در رابطه با یک محصول در سایت درج میشوند، صرفا جهت اطلاع رسانی اجمالی به کاربر بوده و هیچ جنبه ی دیگری ندارند.
  3. هزینه ی پرداختی از طرف مشترک، فقط و فقط به منظور دریافت لینک دانلود سرویس مورد نظر بوده و شامل دریافت هیچ نوع خدمات دیگری نمیشود.
  4. اشتراک در پاور ورد و دانلود فایل ها به هیچ عنوان به مفهوم خرید لایسنس یک افزونه/قالب یا هر نوع محصول دیگر نبوده.
  5. دانلود محصولات سایت تنها در دوره فعال بودن اشتراک برای کاربر میسر بوده و پس از اتمام اشتراک در صورت تمایل به ادامه دانلود فایل های سایت و یا بهره گیری از آپدیت های محصولات، لازم است که کاربر نسبت به تمدید اشتراک خود اقدام نماید.
  6. هزینه ی پرداختی از طرف مشترک، فقط و فقط به منظور دریافت لینک دانلود سرویس مورد نظر بوده و شامل دریافت هیچ نوع خدمات دیگری نمیشود.
  7. منابع قرار گرفته( مانند قالب ، افزونه ، اسکریپت ، اپیکشین ، ابزار های اندروید و ios ) بدلیل عدم تست، ریپ و نال بودن شامل هیچ گونه پشتیبانی، ضمانت نصب درست، عملکرد صحیح و رفع اشکال نمی‌باشند.
  8. پاور ورد هیچ نوع وظیفه ای در قبال ارائه آپدیت برای فایل های دانلودی، نخواهد داشت. در صورت ارائه ی آپدیت برای فایل های مورد نظر، کاربر تنها با خرید  اشتراک و خرید تکی میتواند نسبت به دانلود فایل مورد نظر اقدام کند.
  9. هیچ یک از محصولات ارائه شده در سایت، شامل هیچ نوع پشتیبانی از طرف این سایت نیستند و پاور ورد تنها به عنوان یک مرجع برای دانلود فایل های مورد نظر عمل میکند. کاربر میپذیرد که به هیچ عنوان نمیتواند انتظار ارائه هیچ نوع خدماتی خارج از دانلود فایل داشته باشد.
  10. پاور ورد میتواند در صورت صلاحدید، در هر زمان و به هر دلیل، بدون ارائه توضیح به کاربر، یک محصول را به طور کامل از سایت حذف کرده، فروش آن را متوقف نماید و یا به طور کلی خدمات رسانی اش را قطع کند.
  11. پاور ورد، مرجع آموزشی نیست. کلیه ی کاربران میپذیرند که پاور ورد هیچ نوع مسئولیتی در قبال پاسخ دهی به سوالات و ارائه پشتیبانی در قبال هر نوع محصول نداشته و کاربر میبایست در صورت نیاز به راهنمایی، از سایر مراجع آموزشی موجود در اینترنت استفاده کند.
  12. کاربر میپذیرد که انحصارا خودش مسئول تامین امنیت و پایداری فنی وبسایت خودش بوده و در این زمینه، در هیچ حالتی، حتی در صورت وجود باگ احتمالی در یکی از محصولات ارائه شده در وبسایت، هیچگونه مسئولیتی، به هیچ شکلی متوجه سایت پاور ورد نبوده و کاربر نمیتواند در این زمینه هیچگونه ادعایی داشته باشد. پاور ورد هیچ نوع مسئولیتی را در قبال بروز هر نوع مشکل/هک شدن سایت کاربر بر اثر وجود باگ احتمالی و … در هیچ یک از محصولات نمیپذیرد.
  13. سایت پاور ورد در هر زمان میتواند هزینه ی اشتراک در سایت را به صلاحدید خود تغییر دهد. کلیه ی کاربران در صورت عدم رضایت از نوع تغییر، میتوانند در صورت صلاحدید،به تمدید اشتراک خود ادامه ندهند.
  14. پاور ورد حق تغییر در این سند را در هر زمان برای خود محفوظ میدارد. کاربران موظف هستند با مراجعه ی مرتب به این صفحه، خود را از این تغییرات آگاه نمایند.

آیا فایل ها و دانلود ها قانونی هستند؟

بله، تمامی محصولاتی که داخل سایت ما عرضه میشوند ۱۰۰ درصد قانونی میباشند و میتوانید با خیال راحت به هر تعداد که بخواهید از آنها استفاده بکنید.

آیا محصولات اورجینال هستند؟

بله، تمامی محصولات ۱۰۰ درصد اورجینال میباشند.

آیا شما کد فعالسازی (License Key) برای محصولات ارائه میدهید؟

خیر ما کد فعالسازی ارائه نمیدهیم. تمامی محصولات ما تحت لایسنس GPU ارائه میشوند و نیازی به کد فعالسازی ندارند و به صورت کامل کار میکنند.

آیا آپدیت محصول از قبیل افزونه و قالب را می توانم به طور مدام العمر استفاده کنم؟

آپدیت مدام العمر بصورت خرید تکی خیر شما برای آپدیت محصول و محصولات باید اشتراک و همچنین با زدن تیک آپدیت مدام العمر تهیه کنید .

لایسنس قالب و افزونه ها

برای استفاده از قالب و افزونه ها نیازی به داشتن لایسنس نیست،نسخه های جدید در صورت لزوم در سایت قرار می گیرد. همچنین شما باید بدانید برای داشتن لایسنس شما فقط باید از سایت رسمی خود اون محصول لایسنس را تهیه کنید که هزینه بالای با توجه به قیمت دلار دارد باید پرداخت کنید.

پول را پرداخت کردم ولی در هنگام دانلود فایل هشدار مشکلی در سایت پیش آمده را نمایش میده.

در صورت همچنین مشکلی با همان ایمیل هنگام خرید یک حساب کاربری در سایت ایجاد کنید و در قسمت پروفایل کاربری -سوابق خرید فایل را دانلود کنید همچنین یک رسید خرید به همراه لینک دانلود به ایمیل شما ارسال میشود
WeCreativez WhatsApp Support
مشکل خود را مطرح کنید. این پشتیبانی فقط از طریق واتساپ امکان پذیر است.
? سلام ، چگونه می توانم کمک کنم؟