دلایل قبولی در آزمون مدارس تیز هوشان و نمونه

فایل ممکن است بخاطر نمایش در سایت بهم ریختگی داشته باشد.

دلایل قبولی در آزمون مدارس تیز هوشان و نمونه -مقاله دلایل قبولی در آزمون مدارس تیز هوشان و نمونه – تحقیق درباره دلایل قبولی در آزمون مدارس تیز هوشان و نمونه

فرمت: ورد ( word )

حجم: ۸۰ کیلوبایت

3000 تومان – خرید

دلایل قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه

راهکارهایی برای قبولی در تیزهوشان

– مدارس تیزهوشان ازمدارس عادی و حتی نمونه خصوصیت های بهتری دارند

– استفاده از معلمان نمونه و با سابقه

– مجهز بودن به وسایل ازمایشگاهی برای یادگیری بهتر دروس

دانش آموزان تیزهوش (چون برای ورود به مدارس تیزهوشان ازمون ورودی میگیرند و هر دانش آموزی نمی تواند وارد ان شود مگر دانش آموزان پر تلاش و مستعد)کتاب خانه های مناسب برای ارتقا سطح علمی دانش آموزش نکات برتر برای قبولی دانش اموزان در کنکور سراسری و المپیادهای علمی (امروزه شاهد هستیم که بسیاری از قبول شدگان در کنکور فارغ التحصیل مدارس استعداد های درخشان اند.

بسياري از مادران و پدران مي‌خواهند بدانند براي موفقيت فرزندشان در آزمون ورودي مدارس تيزهوشان و نمونه دولتي چه كار بايد بكنند. اهميت اين موضوع زماني مشخص مي‌شود كه بدانيم آزمون‌هاي ورودي مدارس تيزهوشان و نمونه‌ي دولتي با توجه به تعداد شركت‌كننده، دست كمي از كنكور سراسري ندارد و چه بسا سخت‌تر نيز باشد.

به همين دليل ضرورت دارد تا اوليا براي موفقيت فرزندشان، از هم‌اكنون به فكر باشند و كار را به روزهاي آخر و ماه‌هاي آخر نسپارند. بدون شك مهم‌ترين موضوع و دغدغه‌ي اوليا «برنامه‌ريزي» براي فرزندشان است. آزمون‌هاي برنامه‌اي كانون در كنار برنامه‌ي راهبردي آزمون‌ها مي‌تواند مهم‌ترين ابزار موفقيت دانش‌آموزان باشد. در كنار آن كلاس‌ها و كتاب‌هاي برنامه‌اي كانون هم هدفي را جز موفقيت دانش‌آموزان در آزمون‌هاي ورودي دنبال نمي‌كند.

چه دانش آموزانی باید وارد مدارس تیزهوشان شوند ؟

بسیاری از حقایق پژوهش های موجود درباره کودکان تیزهوش نتیجه خدمات قابل ملاحظه لوی ترمن و همکاران او است که یک تحقیق دراز مدت بر روی ۱۵۸۲ کودک را بنیانگذاری کرد .

خلاصه ای از یافته های او درباره ویژگی های تیزهوشان :

عضو متوسط گروه ، از نظر جسمی از یک کودک متوسط وضع بهتری دارد.

5/5 (1 Review)
اگر محصول را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0